A Forum of Ice and Fire

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τον κόσμο του A Song of Ice and Fire και την σειρά Game of Thrones του HBO

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλώς ήρθες, Επισκέπτης!
Είδατε τον 5ο κύκλο και μείνατε έτσι Shocked + scared + Crying or Very sad ;;; Σας περιμένουμε εδώ για συζήτηση και θεωρίες!
Θα τελειώσει ποτέ ο Martin το Winds of Winter;
Τα μέλη της κοινότητας μας είναι 165, διαδώστε μας για να γίνουμε περισσότεροι!

+4
Queen Khalesi
Queen in the North
Cat Of The Canals
Leonette Fossoway
8 απαντήσεις

    Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Δευ Σεπ 09, 2013 10:18 pm

    Τι γέλιο αυτο το κεφάλαιο; Τα χρειαζόμαστε κι αυτά τα πιο χαρούμενα που και που. Κι απ ότι βλέπω έχεις κάνει τα κορίτσια εξαιρετικά πνευματώδη.
    Η Ελένα νομίζω προκάλεσε την μεγαλύτερη ταραχή. Razz
    Άντε να δούμε τι θα γίνει με τον "ανεκπλήρωτο έρωτα" aka σερ Λάιονελ!! I love you
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Δευ Σεπ 09, 2013 10:40 pm

    ^Είδες τι λόγο έβγαλε το κορίτσι;Razz 
    Ε άμα δεν έχουμε κι λίγο πνεύμα τι σόι Μαγευτικές είμαστε τέλος πάντωνRazz 
    Α δεν μπορώ να ξέρω τι θα γίνει με αυτόν τον 'έρωτα, πάντως να περιμένετε τρίγωνα όπως σας έχω πει... κι επαναλαμβάνω...

    Απόψε η τελευταία σκηνή του 1ου επ. στις "οθόνες" σας! Razz 
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen in the North Τρι Σεπ 10, 2013 12:59 am

    Σχολια - Σκηνη 8

    Σε αυτο το κεφαλαιο λατρεψα την Ελενα. Με την αδεια σου θα ηθελα να κανω εμφανιση εδω με Ελενα και ισως και Λειον. Οταν μιλησε στους ιπποτες μου αρεσε πολυ (για μια στιγμη νομιζα οτι ημουν εγω η ιδια που τα ελεγα) αλλα μου αρεσαν και οι σκηνες της με την ξαδερφη της την Τζενιφερ και οτι η Τζενιφερ την θεωρει δυνατή και στηριζεται πανω της.
    Επισης παρατηρησα οτι ο Γαιος πιστευει οτι η Λαδυ Ελειν πεθανε ομως παρολα αυτα στην ιστορια εχει γραφτει οτι εζησε μεχρι μια μεγαλη ηλικια και πεθανε αφου πρωτα παντρευτηκε τον ερωτα της, εναν ιπποτη και εκαναν παιδια. Αρα πιστευω το οτι ειπωθηκε εκει απο τα κοριτσια που διαβασαν την ιστορια απο το μελλον ειναι κατι σαν προοικονομια. Και φυσικα ο ιπποτης της θα ειναι ο Σερ Λεον με τον οποιο και την σιπαρω τρελα!


    βασικα δεν ειναι σχολια για την σκηνη 8. ειναι σχολια για την ελενα στην σκηνη 8. lol 
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τρι Σεπ 10, 2013 1:07 am

    ^Άμα βρεις να κάνεις εμφάνιση Λεόν/Λάιονελ Ελένα από μένα έχεις το ελεύθερο. lol 
    Είδες παιδί μου τι θράσος που το είχε το κορίτσι lol Παρακάτω να δεις τι έχει να γίνει... Razz 
    Εμ δεν θέλω να σε προσγειώσω, αλλά τα κορίτσια αναφέρουν έναν βασιλιά Νέντρες κι ότι έκανε οικογένεια μαζί του, ενώ ο Γάιος λέει ότι απλώς πέθανε... Ναι ναι υπάρχει κι Σελ Λάιονελ/Λεόν αλλά μην ξεχνάς κι έναν μάγο εκεί μέσα. whistle Σίπαρε, σίπαρε, εγώ επαναλαμβάνω τριγωνάκια πανοράματος... Razz 

    Βασικά το κατάλαβα οπότε don't worry... lol 
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Τρι Σεπ 10, 2013 11:21 pm

    Άντε από το επόμενο αρχίζει η περιπέτεια!! Καλέ αυτοί θα πιανόντουσαν στα χέρια.. έτοιμος ήταν ο Σερ Λάιονελ!! Απ' ότι έχω καταλάβει (απ το σπόιλερ κυρίως) αυτός ο Μέρλιν πολύ ερωτιάρης θα μας βγει... άντε να δούμε με ποια θα καταλήξει!! I love you 
    Λάτρεψα το σπόιλερ στο τέλος! Πολύ πετυχημένο! Σαν να βλέπεις τις σκηνές μπροστά σου αλλά χωρίς να ξέρεις και ποιος λέει τι, πράγμα που προσδίδει μεγαλύτερη αγωνία. Με λίγα λόγια ο τέλειος συνδυασμός!!!
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τετ Σεπ 11, 2013 12:51 am

    ^Mωρέ τον λυπάμαι τον κακομοίρη τον ιππότη, να τον βλέπω να βασανίζεται έτσι Razz κρίμα αμαρτία απ'το Θεό πια Razz ο Μέρλιν ; ερωτιάρης; χμ ... μην είσαι και τόσο σίγουρη. Razz 
    Κι είχα μια αγωνία για το πως θα μου βγει κι αν σας αρέσει, αλλά περιμένω και τα σχόλια της Μαρίνας πρώτα hoho Σε ευχαριστώ Μαράκι μου blow kiss 
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Παρ Σεπ 13, 2013 9:46 pm

    Nα περιμένουμε σήμερα συνέχεια; sweet
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Παρ Σεπ 13, 2013 10:13 pm

    Ναι, απόψε ξεκινά το 2ο επ.! Hero κι ευτυχώς είναι έτοιμο , με εικόνες μουσική τα πάντα,
    το μόνο που μας μένει είναι να ανέβει γύρω μετά τις 12 Hero 
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Παρ Σεπ 13, 2013 10:20 pm

    Mια χαρά!!! Μέσα θα είμαι!! Περιμένουμε λοιπόν.. winking
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen in the North Σαβ Σεπ 14, 2013 12:27 am

    αχ ωραιο το φιναλε του 1ου επ Cool 

    Αγαπω Ελενα. Η Τζενιφερ εχει αρχισει να με ψιλοεκνευριζει. Ο Αγκραβειν ειναι αδυναμια I love you 

    Ααα ο Μερλιν μου φαινεται λιγακι ooc (ορολογια των fanfiction που σημαινει out of character δηλαδη διαφορετικος απο τον χαρακτηρα που ειχαμε συνηθισει στο οριτζιναλ)
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Σαβ Σεπ 14, 2013 1:08 am

    Τι έλεγα ότι μ αρέσουν τα τριγωνα; Τελικά το παίρνω πίσω. Δεν μ αρέσουν.snob 
    Δεν μ αρέσουν γιατί στο τέλος πάντα κάποιος πληγώνεται.
    Απ τα πιο ενδιαφέροντα κεφάλαια και αρκετά συγκινητικό πράγματι αλλά δε ξέρω... νιώθω διχασμένη. Ε όχι να θέλουν την ίδια γυναίκα ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ. Αυτοί είναι αδέρφια... πολύ vampire diaries κατάσταση. tongue 
    Θέλω τόσο να μάθω τη συνέχεια!!!
    Και οι τρεις μαζί πάλι δε με χαλάνε. ΚΑΘΟΛΟΥ!!! I love youtongue
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Σεπ 14, 2013 1:33 am

    ^Μαρίνα , γιατί η Τζένιφερ σε εκνευρίζει κοριτσάκι μου; ο Άγκραβέιν είναι αδυναμία και μόνο απ'το παρουσιαστικό του, αχ... I love you 
    Μάλλον ο Μέρλιν είναι έτσι επειδή έχει δαγκώσει την λαμαρίνα για τα καλά, for the second time, για τον Σερ Λεόν δεν έχεις τπτ να πεις έτσι; Χμ ύποπτο αυτό αλλά οκRazz 

    ^Μην βιάζεσαι εσύ, ακόμα δεν έχει εμφανιστεί ο Σερ Γκάγουέιν στο προσκήνιο, επίσης ένα πράγμα θα σου πω,: ο χρόνος θα παίξει σημαντικό ρόλο , κράτα το αυτό, και μη μου ξανααναφέρεις το the vampire diaries, δεν έχουμε να κάνουμε με βρυκόλακες εδώ, δεν έχουμε τόσο ακραίες καταστάσεις, πάντως θα συμφωνήσω σε ένα πράγμα, ότι ΌΝΤΩΣ ΑΥΤΟΊ ΟΙ ΔΥΟ ΕΊΝΑΙ ΑΔΈΛΦΙΑ ΚΙ ΌΤΙ ΠΡΆΓΜΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΉΣΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΊΔΙΑ ΓΥΝΑΊΚΑ , αλλά όχι κανείς δεν πρόκειται να πληγωθεί στο τέλος στο εγγυώμαι hoho winking winking 
    Οπότε κάνει λίγη υπομονή κι απόλαυσε το στόρυ Very Happy 

    Σπόιλερ:
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Σαβ Σεπ 14, 2013 1:38 am

    Θελω τόσοοο πολύ να δω πως θα το κάνεις.
    Σπόιλερ:
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Σεπ 14, 2013 1:42 am

    ^Είπαμε το έχω μέσα στο μυαλό μου ΤΟ ΡΙΜΆΔΙ μη με παιδεύεις, (χαχαχα αστειεύομαι Razz )

    Σπόιλερ:
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Σαβ Σεπ 14, 2013 1:49 am

    Εντάξει τότε. sweet
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen in the North Σαβ Σεπ 14, 2013 2:15 am

    Επεισοδιο 2 - Σκηνη 1 - Σχολια

    Μου αρεσε πολυ η επιλογη σου για Περσιβαλ pov. Μου κανει τρομερη εντυπωση που μπορει και παρατηρει τις διαφορες Μοργκανα-Μοργκαν. Και μαλλον εδω ειναι και το περιφημο τριγωνο, ε;
    Και καθως συνεχιζω την αναγνωση οι υποψιες μου επιβεβαιωνονται. Υπεροχη σκηνη αυτη της "διασωσης" με εξισου υπεροχη μουσικη I love you Την καημενη την Μοργκαν... ειδε την σωσια της να σκοτωνει τον Gwaine με τον οποιο νιωθει ενα υπερφυσικο -αν θες- δεσιμο. Πρεπει να ηταν τρομερο. Δεν θα θελα να μουν στην θεση της. Ειδικα απο την στιγμη που νομιζει οτι τον σκοτωσε η ιδια και το εχει συνδεσει με την δικη της εποχη που ο σωσιας του Gwaine πεθανε εξαιτιας της. Δεν φτανει δηλαδη που κατηγορει τον εαυτο της για τον Gavin τωρα κατηγορει τον εαυτο της και για τον Gwaine.

    *παρενθεση* η Μοργκαν ειδα 5 κυκλους μερλιν σε ενα βραδυ; καλε αυτη ξεπερασε και μενα...

    Καλα γιατι μας δινεις τετοιες σπαρακτικες σκηνες; Και μαλιστα με ενα σιπ που ξερουμε οτι δεν θα ειναι endgame... Σ' αρεσει να μας παιδευεις!
    Τι γλυκος που ειναι ομως και ο Περσιβαλ! Αχ με διχαζεις τωρα!


    Και καπου εδω -αφου τελειωσα- εχω να πω οτι μ αρεσουν παρα πολυ καποιες εκφρασεις που χρησιμοποιεις. Ειναι τοσο λογοτεχνικες I love you Για παραδειγμα "μαγικος ληθαργος" Rolling Eyes


    ________________________

    Οσο για την Τζενιφερ δεν ξερω ακριβως. Νομιζω γιατι ψιλοφωναξε και γκρινιαξε στην Ελενα, την αδυναμια μου. Με τον καιρο θα σου δινω κι αλλους λογους τωρα που την εχω στο ματι. Για τον Σερ Λεον δεν ειπα γιατι δεν εκανε κατι γουαου ρε παιδι μου. Απλα ειπε οτι ξερει τι εγινε με τους ιπποτες που πεθαναν. Απλα ξερεις τι; Με ενοχλει οτι κοιταει την Ελενα σαν την Αρχοντισα Ελειν συνεχεια. Τον θελω να την κοιταει και να την αγαπαει σαν την Ελενα. Γι αυτο εχω αρχισει να τεινω ολιγον προς τον Μερλιν. Γιατι αυτος την βλεπει σαν διαφορετικο ατομο. Εστω και λιγο.


    ________________________

    Εσυ φταις παντως. Εσυ μας εβαλες τις ιδεες. Εσυ δημιουργησες τα τριγωνα tongue Τωρα θα υποστεις τις συνεπειες. Μουαχαχαχαχα lol 
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Σεπ 14, 2013 2:47 am

    Καταρχήν/Καταρχάς (δεν ξέρω ποιο είναι το σωστό γιατί υπήρξε και μια αντιπαράθεση στο chat την προηγούμενη φορά, Razz ) υπέροχος σχολιασμός!!! I love you 

    Κατά δεύτερον και στο θέμα μας, ΠΡΆΓΜΑΤΙ, o Πέρσιβαλ είναι σε θέση (αν και έχοντας διπλάσιο μπόι κι 'ελάχιστο' μυαλό: φράση του Γκάγουέιν απ'την σειρά, την θυμάμαι αλήθεια Razz ) παρ'όλα αυτά μπορεί και ξεχωρίζει τις διαφορές απ'την πρώτη στιγμή , δίνοντας έμφαση "Στα μάτια της... " καθώς επίσης στην έκφρασή της, στον τρόπο που μιλάει (ακούγεται η φωνή της) και γενικότερα στην συμπεριφορά της, όλα αυτά προσελκύουν τον Πέρσιβαλ ο οποίος φοβάται για άλλη μια φορά ότι πέφτει σε μια συνηθισμένη παγίδα και ότι η ζωή του κινδυνεύει, Δεν είναι όμως έτσι.
    Οπότε ναι από δω και πέρα καταλαβαίνουμε όλοι μας πως δημιουργείται σιγά σιγά το τρίγωνο. I love you 
    Σε ευχαριστώ για την μουσική, ήμουν σίγουρη ότι θα σου άρεσε, κι πιστεύω πως εδώ ταίριαζε απόλυτα με την συγκεκριμένη σκηνή I love you MY THOUGHTS EXACTLY DEAR, ΑΚΡΙΒΩΣ! Yπάρχει ένας υπερφυσικός δεσμός, κι η Μόργκαν δυστυχώς νιώθει τύψεις, ενοχές, έχει υποστεί ένα ισχυρό ψυχολογικό σοκ το οποίο αυτόματα την οδηγεί στα άκρα, δλδ στην αυτοκτονία. Ευτυχώς σπεύδει εκεί το παλικάρι να την σώσει "για ακόμα μια φορά" I love you 

    Στο είπα η κοπελιά είναι γρήγορο ξουράφι δεν θα μας ταλαιπωρήσει καθόλου. Razz




    ΑΚΡΙΒΏΣ , θα ΣΥΜΦΩΝΉΣΩ ξανά μαζί σου όσον αφορά τον Λεόν/Λάιονελ, αλλά θα διαφωνήσω με την Τζένιφερ, ανησυχεί κι εκείνη κι έχει τα δικά της κι είναι φυσικό να 'εναντιώνεται ' με την ξαδέλφη της λόγω της απόλυτης και της πεισματάρικης συμπεριφοράς της, όχι ότι η Ελένα δεν έχει τα δίκια της αλλά θα δεις και παρακάτω τι εννοώ, ας μην τα ρίχνουμε πάντα στις άλλες, φέρει κι η Ελένα ένα μερίδιο ευθύνης, μικρό βέβαια αλλά το φέρει. Όσον αφορά τον ιππότη σου είπα είσαι μέσα στο μυαλό μου, ο Λεόν βλέπει την Λαίδη Ελέιν , όχι την Ελένα Χέιστινγκς, γι αυτό και με το καιρό θα καταλάβει ότι έχει κάνει λάθος, όλα είναι μέσα στο μυαλό του , είναι μια ιδέα, οπότε αυτό το ship δεν θα έχει εξέλιξη, η Λαίδη Ελέιν ήταν ένας ευαίσθητος χαρακτήρας, η Ελένα εδώ βλέπουμε ότι είναι κάτι εντελώς διαφορετικό κάτι που δεν περνά απαρατήρητο απ'τον Μέρλιν που την αποδέχεται έτσι ακριβώς όπως είναι , παρ'όλο που δεν γνώρισε την Φρέγια με αυτό το στυλάκι συμπεριφοράς. Razz winking 




    Εγώ δεν φταίω σε τπτ, εγώ δεν σας έβαλα τπτ, τα τρίγωνα τα δημιουργώ επειδή μου αρέσουν, κι δεν έχω να υποστώ τπτ μάλλον εσύ θα υποφέρεις Razz
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen in the North Σαβ Σεπ 14, 2013 4:15 pm

    ποιος ειναι γρηγορος ξουραφι και δεν θα μας ταλαιπωρησει;

    ολοι εχουμε τα δικα μας Razz 


    Φυσικα και φταις εσυ. Οταν μας λες οτι οταν υπαρχουν τρεις ανθρωποι δεν προκειται ποτε να καταληξουμε σε ευτυχια ή κατι τετοιο... ε ειπαμε και μεις να βρουμε την εναλλακτικη. Σχεσεις poly ειναι μερικες φορες πετυχημενες Razz
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Σεπ 14, 2013 4:38 pm

    ^Η Μόργκαν που τα βλέπει όλα σε μια νύχτα Razz 

    Ε ναι , αυτό λέω κι εγώ, οπότε μην μου κατηγορείς την Τζέιν, δεν είναι σε όλα τέλεια η Ελένα Razz 

    Όπως είπα και στη Μαρία, το επαναλαμβάνω κι εδώ, ο χρόνος θα παίξει ρόλο σημαντικό, οπότε τι κάθεσαι και σκας... άσε με που το έχω τόσο όμορφα το ΡΙΜΆΔΙ στο μυαλό μουRazz 
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen in the North Σαβ Σεπ 14, 2013 4:48 pm

    Καλα, καλα λοιπον!! θα περιμενω να δημοσιευσεις το ρημαδι αφου καταγραψεις και καπου αλλου εκτος απο το μυαλο σου tongue tongue 
    Queen Khalesi
    Queen Khalesi
    Χωρικός
    Χωρικός


    Αριθμός μηνυμάτων : 17
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen Khalesi Σαβ Σεπ 14, 2013 7:46 pm

    Διαβασα μεχρι και την 5 σκηνη ειναι πολυ πολυ ομορφοο Μπραβο Very Happy
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Σεπ 14, 2013 11:51 pm

    ^Σε ευχαριστώ πολύ Έμυ μου! winking 

    Σπόιλερ:
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen in the North Κυρ Σεπ 15, 2013 12:05 am

    μηπως σε κακομαθα εγω; lol tongue 
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Κυρ Σεπ 15, 2013 12:21 am

    ^Όχι καλέ, κι η Μαρία σχολιάζει, σε τρεις-τέσσερις γραμμούλες αλλά σχολιάζει, αντιδρά ανάλογα Razz 
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

    Δημοσίευση από Queen in the North Κυρ Σεπ 15, 2013 1:17 am

    αντιδραμε με αυτα που γραφεις!!! tongue tongue tongue που μας εχεις γεμισει το φικ με τριγωνα πανοραματος

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 9:23 pm