A Forum of Ice and Fire

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τον κόσμο του A Song of Ice and Fire και την σειρά Game of Thrones του HBO

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλώς ήρθες, Επισκέπτης!
Είδατε τον 5ο κύκλο και μείνατε έτσι Shocked + scared + Crying or Very sad ;;; Σας περιμένουμε εδώ για συζήτηση και θεωρίες!
Θα τελειώσει ποτέ ο Martin το Winds of Winter;
Τα μέλη της κοινότητας μας είναι 165, διαδώστε μας για να γίνουμε περισσότεροι!

+16
Hand of the King
Emily Stark
Queen in the North
Nightsguard
leonine
Aegon I Targaryen
Sansa Stark
Visenya Targaryen
Arianne Martell
Alyn Frey
Tyrion Lannister
Arya Catelyn Stark
Nïx
Rhaegar Targaryen
Viserion
Eddard Stark
20 απαντήσεις

    Ερωτήσεις...

    Eddard Stark
    Eddard Stark
    Το Χέρι του Βασιλιά
    Το Χέρι του Βασιλιά


    Αριθμός μηνυμάτων : 2419
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Eddard Stark Σαβ Αυγ 10, 2013 4:19 pm

    Αναφέρομαι σε εσένα. To φόρουμ ναι έχει μερικά τόπικ που μοιάζαν με του HarryWorld επειδή κάθε φόρουμ έχει κάποια βασικά τόπικ, πόσο μάλλον ένα φόρουμ που αποτελείτε απο σχεδόν τα ίδια κατά πλειοψηφία μέλη, αλλά το κλίμα που προσπαθούμε να δημιουργήσουμε εδώ είναι πιο asoiafικό και λιγότερο για σπαμ, με το να ανοίξεις 100 σπαμοθρέντια το μόνο που δεν κάνεις είναι να βοηθάς το φόρουμ. 

    Η Διαφήμιση εκ μέρους σου θα ήταν κάτι παραπάνω απο αποδεκτή και καλοδεχούμενη! Very Happy:
    Prince of Dragonstone
    Prince of Dragonstone
    Μέιστερ
    Μέιστερ


    Αριθμός μηνυμάτων : 1044
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2013
    Ηλικία : 25
    Τόπος : Παντού και πουθενά...

    Armory
    : Targaryen Targaryen

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Prince of Dragonstone Σαβ Αυγ 10, 2013 4:26 pm

    Eddard Stark έγραψε:Αναφέρομαι σε εσένα. To φόρουμ ναι έχει μερικά τόπικ που μοιάζαν με του HarryWorld επειδή κάθε φόρουμ έχει κάποια βασικά τόπικ, πόσο μάλλον ένα φόρουμ που αποτελείτε απο σχεδόν τα ίδια κατά πλειοψηφία μέλη, αλλά το κλίμα που προσπαθούμε να δημιουργήσουμε εδώ είναι πιο asoiafικό και λιγότερο για σπαμ, με το να ανοίξεις 100 σπαμοθρέντια το μόνο που δεν κάνεις είναι να βοηθάς το φόρουμ. 

    Η Διαφήμιση εκ μέρους σου θα ήταν κάτι παραπάνω απο αποδεκτή και καλοδεχούμενη! Very Happy:
     Έχεις δίκιο, μόνο που δεν ξέρω τίποτα για το ASOIAF κι έτσι εκεί που μπορώ να κάνω ποστς και τόπικς είναι Η Spam Area !:/  Ωραία λοιπόν, ξεκινάω την διαφήμιση στο Facebook και γενικά θα το λέω και σε φίλους να πληθύνουμε!Very Happy winking
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Queen in the North Σαβ Αυγ 10, 2013 8:15 pm

    Μερικα εντελως εκτος θεματος τοπικ δεν θα ηταν κακα αλλα καλο ειναι να μην ειναι πολλα.

    Οποιαδηποτε διαφημιση ομως οπως ειπε και ο Τασος ειναι καλοδεχουμενη.
    Χρειαζομαστε μελη για να κινηθει το φορουμ...
    Prince of Dragonstone
    Prince of Dragonstone
    Μέιστερ
    Μέιστερ


    Αριθμός μηνυμάτων : 1044
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2013
    Ηλικία : 25
    Τόπος : Παντού και πουθενά...

    Armory
    : Targaryen Targaryen

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Prince of Dragonstone Κυρ Αυγ 11, 2013 12:47 am

    Eddard Stark έγραψε:ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ HARRYWORLD EΔΩ.

    Και θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις να αντιγράφεις τα τόπικ του. 

    Και όχι προς το παρόν οι Οίκοι είναι μόνο για συζήτηση, όταν θα υπάρξουν αρκετά μέλη έχουμε στον νου μας διάφορα πράγματα για υλοποίηση.
    Queen in the North έγραψε:Μερικα εντελως εκτος θεματος τοπικ δεν θα ηταν κακα αλλα καλο ειναι να μην ειναι πολλα.

    Οποιαδηποτε διαφημιση ομως οπως ειπε και ο Τασος ειναι καλοδεχουμενη.
    Χρειαζομαστε μελη για να κινηθει το φορουμ...
    Λοιπόν, ήξερες πως κάποια τόπικς τα πήρα από το HW, γιατί απλώς το ανέφερα, το γεγονός όμως ότι ήξερες πως όλα τα τόπικ έρχονταν από κει, πάει να πει πως είσαι κι εσύ μέλος εκεί και τα γνωρίζεις καλά! Δεύτερον, δεδομένου ότι σε λένε Τάσο,και στο HW υπάρχει μόνο ένας ενεργός χρήστης με άριστες διοικητικές ικανότητες που να τον λένε έτσι,  και ότι είδα ποιος με έβαλε στην ομάδα του AFOIAF στο facebook, γεια σου Phineas Nigellus Black, βέβαια εδώ θα συνεχίσω να σε λέω Eddard Stark, αλλά τέλος πάντων!Very Happy winking winking
    Daenerys Targaryen
    Daenerys Targaryen
    Βασιλική Φρουρά
    Βασιλική Φρουρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 326
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30

    Armory
    : Lannister Lannister

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Daenerys Targaryen Κυρ Αυγ 11, 2013 12:52 am

    Και αυτό κολλάει στο τόπικ πώς? Rolling Eyes 
    Prince of Dragonstone
    Prince of Dragonstone
    Μέιστερ
    Μέιστερ


    Αριθμός μηνυμάτων : 1044
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2013
    Ηλικία : 25
    Τόπος : Παντού και πουθενά...

    Armory
    : Targaryen Targaryen

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Prince of Dragonstone Τετ Αυγ 14, 2013 10:28 am

    ΕΡΏΤΗΣΗ: Σήμερα στις 12 τα μεσάνυχτα έφτιαξα ένα τόπικ με τίτλο " Έκτρωση " το οποίο σήμερα δεν είναι στην αυλή, αλλά ούτε και στον κάδο!Surprised  Τι έγινε;Surprised  Διεγράφη;; Κι αν ναι γιατί καλέ;;Surprised
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Nïx Κυρ Αυγ 18, 2013 5:10 pm

    Πρόβλημα της φορουμόσιον. Και της Μαρίας το τόπικ Teen Wolf δεν αποθηκεύτηκε σωστά.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Μαρ 15, 2015 11:25 pm

    Γεια σας! Δεν ξέρω αν κάποιοι έχουν αλλάξει το όνομά τους ή απλά είναι καινούριοι. Σίγουρα μόνο τον Τάσο αναγνωρίζω ακόμη από το Ένταρντ Σταρκ και ότι είναι διαχειριστής. Είμαι ο Αντωνάγγελος και επέστρεψα νομίζω για τελευταία φορά. Είμαι από τα πρώτα μέλη και κάποτε ήμουν στην Βασιλική Φρουρά. Θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι στην αρχή που ήμουν στην Βασιλική Φρουρά είχα πει ότι μακάρι να μην καταντούσα σαν τον Μπάρισταν Σέλμυ. Και όντως αυτό έγινε. Εξορίστικα από την Φρουρά.

    Για να μην πολυλογώ αρχικά θέλω να ζητήσω συγγνώμη στον Τάσο που εξαφανίστικα από το φόρουμ χωρίς να αφίσω ίχνη. Ήταν δύσκολη περίοδος και έγιναν πάρα πολλά που άλλαξαν τα πάντα για μένα. Αν μπορούσα να εξαφανιστώ και από το ίντερνετ θα το έκανα αλλά έχω το γκρουπ μου στο φέισμπουκ (GAME of THRONES) που είναι το μεγαλύτερο πλέον για την σειρά και το μοναδικο που μπορούσα να ασχολιθώ. Άλλος ένας λόγος που δεν ήμουν εδώ. Αν είχε πενταροδεκάρες για μέλη θα έσβηνα τα πάντα αλλά 57.000 μέλη και με την νέα σεζόν να έρχεται δεν γίνεται.

    Και δεύτερον η απορία λοιπόν είναι αν μπορείτε να διαγράψετε τον λογαριασμό.

    Ήθελα να πω ένα τελευταίο αντίο! Πέρασα τέλεια εδώ πέρα έστω και που ήταν για λίγο!

    Σας παρακαλώ διαγράψτε το.
    Τώρα αν θέλετε να με βρείτε αλλού μπορείτε φέισμπουκ (Antonagelos Nikolareas) ή ακόμα και στο γκρουπ (GAME of THRONES)!

    Καλή συνέχεια και έυχομαι ακόμα αυτό το φόρουμ να γίνει μεγάλο γιατί το αξίζει πολύ περισσότερο από κάτι άλλα ελληνικά που το παίζουν ωραία.

    Everybody wants to rule the World!
    Game of Thrones Season 5
    April 12, 2015 at 9 PM
    Only on HBO
    Queen in the North
    Queen in the North
    Φύλακας του Βορρά
    Φύλακας του Βορρά


    Αριθμός μηνυμάτων : 5866
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Ερωτήσεις... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ερωτήσεις...

    Δημοσίευση από Queen in the North Δευ Μαρ 16, 2015 10:09 am

    Γεια σου! Σε θυμαμαι! Εγω ειμαι η Μαρινα. Γραφτηκα με αυτο το νικ που εχω τωρα αλλα μια εποχη το ειχα Lady Stark, δεν ξερω πως ημουν την εποχη που σε ειχαμε στο team. Σου στελνω αν ειναι στο φβ να συνεννοηθουμε blase

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 11:49 pm