A Forum of Ice and Fire

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τον κόσμο του A Song of Ice and Fire και την σειρά Game of Thrones του HBO

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλώς ήρθες, Επισκέπτης!
Είδατε τον 5ο κύκλο και μείνατε έτσι Shocked + scared + Crying or Very sad ;;; Σας περιμένουμε εδώ για συζήτηση και θεωρίες!
Θα τελειώσει ποτέ ο Martin το Winds of Winter;
Τα μέλη της κοινότητας μας είναι 165, διαδώστε μας για να γίνουμε περισσότεροι!

+4
Queen Khalesi
Queen in the North
Cat Of The Canals
Leonette Fossoway
8 απαντήσεις

Σχόλια για το "Cursed Souls"

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Τόπος : Storm's End

Armory
    : Baratheon Baratheon

Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 13 Empty Απ: Σχόλια για το "Cursed Souls"

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Παρ Μάης 09, 2014 8:57 pm

*Ανανεώθηκε το πρώτο ποστ.  Razz 

Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 13 2me5uyv

Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 13 2mdp1k7
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013

Armory
    : Stark Stark

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Παρ Μάης 09, 2014 10:40 pm

Παρακαλω να μου σταλει με εμαιλ αμεσα.  Razz 
    Εχουμε τα ξαδερφια μου ομως στο σπιτι οποτε ισως αργησω λιγο να σχολιασω. Ελπιζω ομως να το διαβασω σημερα.

Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 13 J0z061
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Παρ Μάης 09, 2014 10:41 pm

Θα σας το στείλω, αν μπορείτε περάστε κι απ'το skype για κάποιες λεπτομέρειες,
    Ευχαριστώ.  Razz 

Lady Melisandre
    Lady Melisandre
    Φύλακας του Νότου
    Φύλακας του Νότου

Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Τόπος : Asshai

Armory
    : Lannister Lannister

Δημοσίευση από Lady Melisandre Παρ Μάης 09, 2014 10:47 pm

Το τελείωσα κι ήμουν κάπως "awwwwww".  sweet 
    Σπόιλερ:
    Υπέροχες οι μελωδίες κι οι περιγραφές και δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς πως δεν είναι. Γράφεις καλύτερα απ' τους περισσότερους ερωτικούς συγγραφείς που 'χω διαβάσει. Razz
    Ο Πέρσιβαλ είναι such a sweetheart sweet
    Θα ξαναπώ πως σιπάρω τη Μόργκαν περισσότερο με τον Πέρσιβαλ παρά με τον Γκαγουέιν και πιστεύω πως θα είναι αδύνατο να τους κρατήσει και τους δύο μακριά της Razz 
    Αυτά. Razz

Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Παρ Μάης 09, 2014 10:59 pm

Eγώ αδελφή όταν το τελείωσα, έκλαιγα, σοβαρά τώρα, αλήθεια.  Neutral 
    Σπόιλερ:
    Όχι οι μελωδίες αρέσουν και σε μένα, με τις εικόνες είχα ένα θέμα, Όσον αφορά τις περιγραφές, βελτιωνόμαστε με τον καιρό, αλλά ολίγον υπερβάλλεις, εντάξει καλά γράφω, αλλά από ερωτικό συγγραφέα πάλι δεν ξέρω, Το'χω ξαναπεί αν η σκηνή μου βγαίνει καλή είναι επειδή μάλλον τη ζω. Razz 
    Ο Πέρσιβαλ μετά απ'αυτά που είπε, εμένα δεν πρόκειται να με αφήσει να κλείσω μάτι την νύχτα
    τον αιώνα τον άπαντα.  Razz I love you 
    Το περίμενα πως θα το έλεγες αυτό αδελφή, ευτυχώς/δυστυχώς ο άλλος ή αλλιώς όπως λέει κι η Μόργκαν συνέχεια (υπάρχει λόγος που δεν λέει το όνομα του, ακόμα και στις σκέψεις της) εκείνος είναι η αδελφή ψυχή της, κι όχι ο Πέρσιβαλ, Αλλά έχεις δίκιο όσο κι αν το προσπαθήσει γιατί στην αρχή θα το επιχειρήσει και θα είναι κατηγορηματική, δεν θα καταφέρει να τους κρατήσει μακριά της, Κυρίως τον έναν που θα είναι εξαιρετικά, επίμονος και πεισματάρης.  Razz 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Παρ Μάης 09, 2014 11:33 pm

Σπόιλερ:
    Aχ ηταν τοσο ωραιο!!! Τι γλυκουλια που ειναι και τα δυο μωρε... Καλα ο Περσιβαλ τελικα ειναι ο τελειος αντρας!! Κυριος σε ολα του!!!  I love you
    Kαι η Μοργκαν ομως παρολο που ειναι μπερδεμενη την καταλαβαινεις γιατι κανει οτι κανει.
    Παντως δε μου φανηκε πολυ σε εκταση μια χαρα νομιζω ηταν. Βοηθησε και το γεγονος οτι ηταν πολυ ωραιες και οι περιγραφες και οι μελωδιες. Και οι εικονες εμενα μια χαρα μου φανηκαν. Αν ηταν κακογραμμενο ισως φαινοταν too much και κουραζε αλλα επειδη ειναι πολυ περιποιημενο βγηκε πολυ καλο. Tι καλο, τελειο!!!  hurray 
    Στο τελος μενεις οντως με ενα αισθημα Aw!!!  sweet 

Εγω δε ξερω με ποιον τη σιπαρω περισσοτερο θελω να τη δω και με τον αλλον.  tongue

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Παρ Μάης 09, 2014 11:54 pm

Τελικά αυτό το "Αw" ποτέ δεν θα το καταλάβω, το "Ωωωω" το καταλαβαίνω, αλλά το "Aw"
    δυστυχώς όχι, (οκ σας δουλεύω) Razz 
    Σπόιλερ:
    Τα είπαμε για τον Πέρσιβαλ, το καλό παιδί, από σπίτι, ο γενναίος, ο δυνατός, ο προστατευτικός κτλ. κτλ. οκ, ναι, παρακάτω... Μα ένα δίκιο κι αυτή το'χει, και πάλι να μην θυμάται ο ένας απ'τους δυο,
    δεν γίνεται το όλο θέμα, είναι από διαφορετικούς κόσμους, εποχές, κάποια στιγμή εκείνη θα χρειαστεί να επιστρέψει στο μέλλον. Θα δημιουργηθεί ένα μπάχαλο... Γι αυτό προσπαθεί να το σώσει η κακομοίρα αλλά τελικά δεν ... της βγήκε.  Razz 
    Επειδή το έστειλα σε word χρυσή μου , όπως είπε η αδελφή αν το έστελνα αλλιώς μια χαρά θα έβγαιναν οι 15 σελ, μουαχαχα. Razz  Ω ναι οι μελωδίες άρεσαν και σε μένα τόσο, αλλά μερικά love themes ήταν τα ίδια καθότι είναι για το συγκεκριμένο ship, Nα'σαι καλά παιδί μου, σε ευχαριστώ. sweet 
    Πες μου ότι φανταζόσουν τον εαυτό σου, να ξεραθώ στο γέλιο  lol  Razz 

Ε μα γι αυτό έχετε λυσσάξει με τον Πέρσι πια έλεος, επειδή δεν την έχετε δει ακόμα με τον άλλον να σας πω εγώ, Razz  tongue 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Σαβ Μάης 10, 2014 12:14 am

To ωωω το εχω στο μυαλο μου σαν ωχ γι αυτο οταν κατι με εκπλησσει ευχαριστα λεω awww.  Razz 
    Σπόιλερ:
    Μπα παραδοξως οχι δεν φανταζομουν τον εαυτο μου ισως γιατι η Μοργκαν ειναι λιγο ιδιαζουσα περιπτωση. Δε ξερω γιατι αλλα μου ειναι δυσκολο να ταυτιστω μαζι της.
    Λες να τη σιπαρουμε τρελα με τον αλλον; Η συνεχεια θα δειξει.  thinking 

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Μάης 10, 2014 12:20 am

Kαλέ ναι, το ξέρω, κι εγώ το λέω, όταν κάτι μ'αρέσει.  Razz 
    Σπόιλερ:
    Έχω φτάσει στο σημείο να μπορώ να ξεχωρίσω τα χαρακτηριστικά της κάθε αδελφής, οπότε
    θα έλεγα πως η Μόργκαν όντας η μικρότερη ακόμα κι απ'την ξαδέλφη, είναι η πιο μπερδεμένη, ατίθαση και πεισματάρα απ'όλες , περίπλοκος χαρακτήρας, το μυαλό δεν παίζει και πολύ εδώ ακόμα κι αν το προσπαθεί, μόνο η καρδιά πρωτοστατεί, Και θα συμφωνήσω σε κάτι που είχε πει η Μαρίνα πιο πάνω,...
    Πολύ Drama Queen, τότε ίσως να μη μου άρεσε, τώρα όμως συμφωνώ απόλυτα, και σύμφωνα με τα
    παρακάτω, αν κι ταυτίζομαι μαζί της... Πολύ στραβόξυλο η κοπέλα μωρέ αδελφάκι μου, αλλά έχει
    κι αυτή τα δίκια της , τι να πεις.  Razz 
    Εγώ ένα σου λέω, ψοφάω/ανυπομονώ να την δω (με δω) με τον άλλον ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ  I love you 

Υπομονή, θα φτάσω κι σε αυτό το σημείο όμως, αύριο κιόλας, ή την Κυριακή ανεβάζω το 3ο επ.  Razz 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Σαβ Μάης 10, 2014 12:25 am

Σπόιλερ:

Nταξει στραβοξυλο δε τη λες αλλα ντραμα κουιν και πεισματαρα σιγουρα. Και μπερδεμενη σιγουρα.   Razz 
    Αναμενουμε!!!

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Μάης 10, 2014 12:35 am

Σπόιλερ:
    ^Στραβόξυλο, στραβόξυλο, άκου με που σου λέω, Α μην το ξεχάσω, και παρορμητική!
    Δεν σκέφτεται καθόλου, υπάρχουν κάποια πράγματα/ενέργειες, στα οποία θα προβεί χωρίς σκέψη,
    Αυθόρμητα δεν θα το σκεφτεί καν, και αυτό δεν είναι σωστό.

Οπότε άκου με που σου λέω.  Razz 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Δευ Μάης 12, 2014 1:06 pm

Τι ωραιο ζευγαρι που ειναι ο Αγκραβειν με την Αννα!!!  I love you
    Ποια ειναι η καταρα της Αννας ξερουμε; Μπορει να μας το χεις πει κι εγω να μη το θυμαμαι...  thinking 
    Κριμα παντως που βασανιζεται το κοριτσι.  Κι αυτη πες οκ θα το βρει το ταιρι της, τον Αγκραβειν νομιζω τον λυπαμαι περισσοτερο. Crying or Very sad

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Δευ Μάης 12, 2014 4:44 pm

^Eγώ γιατί φανγκερλίζω τόσο με το opening theme/credits,?? μιλάμε έχω καταενθουσιαστεί/πωρωθεί πολύ πολύ άγρια!!! Razz  Razz  Razz 
    Να σε διορθώσω: Τι ωραίο ζευγάρι που ήταν ο Άγκραβέιν και η Άννα.  Razz 
    Όντως δεν το θυμάσαι, αλλά it's ok , η κατάρα της Άννας είναι πιο δυνατή και από οποιαδήποτε
    αθώα αγάπη/ειδύλλιο παρουσιαστεί στον δρόμο της Άννας, κι αυτό ο Άγκραβέιν το γνωρίζει
    και γι αυτό there's nothing he can do... δυστυχώς.. έχει να κάνει με το soulmate της, απ'το
    οποίο δεν μπορεί να ξεφύγει, Αλλά και πάλι ο Άγκραβέιν είναι ένας απλός θνητός, δεν μπορεί
    να τα βάλει με την μαγεία, πόσο μάλλον την μαύρη μαγεία. Απλώς ανησυχεί για την Άννα
    αλλά εφόσον δεν θα την θυμάται, και αμφιβάλλω αν θα τον ξαναδούμε, (θα δείξει) ...
    δεν μπορεί να κάνει περισσότερα, εκτός απ'το δαχτυλίδι.
    Εγώ μάλλον λυπάμαι την Άννα, θα θυμάται, και ναι θα βασανιστεί πάρα πολύ στη συνέχεια,
    γιατί εκεί που θα προσπαθήσει να ξεπεράσει τον βασιλιά, στη πορεία θα της προκύψει κάτι άλλο, και μετά άλλο, και μετά... Ενώ ο άλλος ούτως ή άλλως doesn't remember οπότε... μια χαρά είναι,
    Απλώς αγάπησε κι αυτός. Για λίγο όμως...  Crying or Very sad  Sad  Razz 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Δευ Μάης 12, 2014 5:45 pm

Τι ωραίο ζευγάρι που ήταν ο Άγκραβέιν και η Άννα.  Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 13 571855082
    A τοσο καλα.  snob 

Θυμαμαι που την εχεις ξανα αναφερει τη καταρα αλλα δε θυμαμαι τις λεπτομεριες, δηλαδη τι γινεται οταν ερωτευτει καποιον. Πεθαινει;
    Ξερεις γιατι λυπαμαι αυτον περισσοτερο; Γιατι στο τελος πιστευω η Αννα θα εχει το happy end που της αξιζει, θα βρει το soulmate της οπως λες κι εσυ. Ακομα κι αν περασει δυσκολα στο τελος θα αξιζουν οι δυσκολιες. Δε ξερω τη συνεχεια βεβαια αλλα πιστευω ετσι θα το κανεις.
    Ενω ο Αγκραβειν ειπε πως ακομα κι αν δεν τη θυμαται δε θα αγαπησει καμια οπως αυτη. Μπορει να περασει την υπολοιπη ζωη του χωρις να νιωσει παλι αυτο που ενιωσε με την Αννα. Κι αφου δε θα εμφανιστει παλι η τυχη του θα μας ειναι αγνωστη.

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Δευ Μάης 12, 2014 7:21 pm

Cat Of The Canals έγραψε:
    Τι ωραίο ζευγάρι που ήταν ο Άγκραβέιν και η Άννα.  Σχόλια για το "Cursed Souls" - Σελίδα 13 571855082
    A τοσο καλα.   snob  

Θυμαμαι που την εχεις ξανα αναφερει τη καταρα αλλα δε θυμαμαι τις λεπτομεριες, δηλαδη τι γινεται οταν ερωτευτει καποιον. Πεθαινει;
    Ξερεις γιατι λυπαμαι αυτον περισσοτερο; Γιατι στο τελος πιστευω η Αννα θα εχει το happy end που της αξιζει, θα βρει το soulmate της οπως λες κι εσυ. Ακομα κι αν περασει δυσκολα στο τελος θα αξιζουν οι δυσκολιες. Δε ξερω τη συνεχεια βεβαια αλλα πιστευω ετσι θα το κανεις.
    Ενω ο Αγκραβειν ειπε πως ακομα κι αν δεν τη θυμαται δε θα αγαπησει καμια οπως αυτη. Μπορει να περασει την υπολοιπη ζωη του χωρις να νιωσει παλι αυτο που ενιωσε με την Αννα. Κι αφου δε θα εμφανιστει παλι η τυχη του θα μας ειναι αγνωστη.

^1.Ρε μη με βρίζεις για την έκβαση του στόρυ, δεν φταίω εγώ, απλά έτσι πρέπει να γίνει, Razz 
    Και επαναλαμβάνω δεν έχουν όλοι happy endings όσο και να με πονάει.
    2.Άσχετο αλλά μ'αρέσουν τέτοιες συζητήσεις Μαράκι, ακόμα κι αν γίνονται κι από δυο, σιγά.
    Δεν χρειάζεται μπουλούκι, αρκούν κι δύο.  Razz 
    3.Ας επεκταθώ λοιπόν κι ας δώσω απάντηση στην τόσο όμορφη αυτή παράγραφο Razz 
    Όχι δεν είναι αυτή η εξέλιξη της κατάρας, αλίμονο μου αν κάνω κάτι στον Άγκραβέιν, πονάω ήδη
    που τον αφήνω πίσω έτσι, αν τον σκοτώσω δεν θα μπορώ να συνεχίσω το φικ.
    Όπως είπα η "κατάρα" της Άννας έχει να κάνει με το soulmate της.
     :
    το οποίο αγαπητή μου Μαρία να μην αμφιβάλλεις πως θα υποφέρει κι εκείνο
    το ίδιο, απ'τη δική του μεριά καθότι θα θέλει να υλοποιηθούν οι πανούργοι σκοποί του/στόχοι του αλλά
    η κατάρα του θα του σταθεί εμπόδιο, και δεν θα μπορεί ούτε εκείνος(σαφώς ούτε κι η Άννα) να την
    αποβάλλει/αποφύγει/ξεφύγει.
    Για το αν η Άννα με το soulmate θα έχουν happy ending ο χρόνος θα δείξει, το σίγουρο είναι πως κι οι
    δυο θα περάσουν από 40 κύματα.
    Όσον αφορά τον Άγκραβέιν γενικότερα ναι έχεις κάποιο δίκιο κατά το ήμισυ, η τύχη του θα μας είναι
    εντελώς άγνωστη, καθότι δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα είναι παρών μετά την διάσωση των ιπποτών,
    αν θα τον βάλω στο Κάμελοτ, δλδ, δεν ξέρω, είμαι 50-50 σε αυτό το σημείο, αλλά επειδή θέλω να επεκταθώ
    όσον αφορά το past life του Gwaine Snow, του μαναριού μου δλδ Razz , μάλλον/υπάρχει
    κάποια πιθανότητα να τον ξαναδούμε, χωρίς αυτό να σημαίνει πως θα έχει/δεν θα έχει βρει την
    πραγματική αγάπη, ακόμα κι αν λέει πως η Άννα υπήρξε για εκείνον η μοναδική, δεν το ξέρουμε
    γιατί δεν θα την γνωρίζει και πες πως την ξαναγνωρίζει μετά, δεν θα έχει ελπίδες και αυτό είναι σίγουρο.

^Ρε μου είχαν λείψει οι αναλύσεις, αχ ...  Razz Razz Razz

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Δευ Μάης 12, 2014 11:05 pm

Να ξαναδειξεις Αγκραβειν, οπως ειπες κι εσυ ειναι σημαντικος για το παρελθον του αγαπημενου σου.
    Και με τον Zακαρι μου αρεσει πολυ η Αννα!!! Βασικα μου αρεσει παρα πολυ ο Πανταλεκι κακος. Του παει φοβερα.  Twisted Evil 
    Αυτο το ζευγαρι προβλεπεται να εχει πολυ ενδιαφερον. Μου θυμιζει λιγο Φοιβη/Κοουλ οποτε δε γινεται να μη μ αρεσουν!!!  I love you I love you

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τρι Μάης 13, 2014 12:13 am

^Σημαντικός για το παρελθόν του αγαπημένου μου μπορεί να είναι, αλλά τα πράγματα ίσως να είναι κάπως περίπλοκα αν ξανάρθει σε επαφή με την Άννα, μην ξεχνάμε και τον Λάνσελοτ,
    αλλά αν εμφανιστεί το cursed soulmate στο προσκήνιο τίποτα δεν θα έχει σημασία πλέον.
    Ο Jared είναι Θεός κακός γι αυτό και τον επέλεξα σε αυτόν τον ρόλο, τον γουστάρω άπειρα,
    και εφόσον δεν ισχύει το Magnus/Elena ύστερα απ'το χαμό του Μάγκνους καλό θα ήταν να
    υπάρξει το Φοίβη/Κοουλ ενσαρκωμένο από άλλους όμως.
    Αυτό το ζευγάρι όντως θα έχει ενδιαφέρον, κυρίως όταν κάνει την πρώτη του εμφάνιση στο στόρυ
    ο Ζάκαρι, κάτι για το οποίο ανυπομονώ,  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Τρι Μάης 13, 2014 12:19 am

Πραγματικα κι εγω ανυπομονω γι αυτον. Ε ναι επρεπε να χουμε Φοιβη/Κοουλ τι τωρα, επιβαλλεται!!!
    Ωχου εχουμε και τον Λανσελοτ καλα ποσοι ερωτευονται την Αννα πια; Αστειευομαι.  tongue

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τρι Μάης 13, 2014 12:24 am

^Δεν έχει σημασία Μαράκι, δυστυχώς/ευτυχώς δεν έχει σημασία, ένας είναι το soulmate,
    ακόμα και cursed, Αχ...  Razz I love you 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Τρι Μάης 13, 2014 12:25 am

Πω πω σιπαρω τρελα τα soulmates!!! Θελω να εμφανιστει ο Ζακαρι!!! I love you 

Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης

Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Τόπος : King's Landing

Armory
    : Lannister Lannister

Δημοσίευση από Nïx Τρι Μάης 13, 2014 1:15 am

χριστέ μου έχεις κάνει υπερπαραγωγή.

“Once I faced a female with diamond skin," Nix said breathlessly. "I was transfixed - even as she was choking the life out of me."
    "Really?"
    "No, I saw that character on X-men. I just wanted to commiserate. Alas, I have no weaknesses."
    "Except your insanity," Lucia pointed out.
    sigh.
    "Well played, Archer.”

Nix the Everknowing is the first Valkyrie made by Woden and Freya and therefore the most powerful Valkyrie. She is over 3,000 years old and was born "Phenix". She was once betrothed to Loki.

She is a soothsayer and has gone mad from all the visions that she has seen. Her mind more in the future than in the present earned her the nickname Nucking Futs Nix.

Lately the strain of steering the Accession and juggling possible futures has left her farther from sanity and ragged. Thought by many to be trying to obtain Goddess status due to her age and strength.

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τρι Μάης 13, 2014 1:21 am

^^Αχ κι εγώ θέλω αλλά θα αργήσει πολύ ακόμα μαμώτο!  :/ Razz 
    ^Καλά το ήξερα πως εσύ θα έρθεις εδώ για να σχολιάσεις μόνο αυτό.  give up 

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Τρι Μάης 13, 2014 1:23 am

^ Iσχυει. Λες και συζηταμε καμια σειρα ξερω γω. Εχουμε μπλεξει ποσες σειρες σε μια.  Razz 

Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια

Armory

Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τρι Μάης 13, 2014 1:25 am

^Και θα το ξαναπώ είναι ένα πάντρεμα/crossover δυο σειρών (Merlin + Charmed) μόνο, σε μία, και τώρα προβάλλεται η 6η σεζόν, απλώς ξέχασα να αλλάξω το κανάλι μαμώτο, το bbc δεν δείχνει ακατάλληλες σκηνές.  Razz

Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού

Armory

Δημοσίευση από Cat Of The Canals Τρι Μάης 13, 2014 1:27 am

Ναι αλλα παιζουν ηθοποιοι απ ολες τις σειρες ξερω γω.  Razz 

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Δεκ 03, 2021 5:54 pm