A Forum of Ice and Fire

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τον κόσμο του A Song of Ice and Fire και την σειρά Game of Thrones του HBO

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλώς ήρθες, Επισκέπτης!
Είδατε τον 5ο κύκλο και μείνατε έτσι Shocked + scared + Crying or Very sad ;;; Σας περιμένουμε εδώ για συζήτηση και θεωρίες!
Θα τελειώσει ποτέ ο Martin το Winds of Winter;
Τα μέλη της κοινότητας μας είναι 165, διαδώστε μας για να γίνουμε περισσότεροι!

    Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο

    Eddard Stark
    Eddard Stark
    Το Χέρι του Βασιλιά
    Το Χέρι του Βασιλιά


    Αριθμός μηνυμάτων : 2419
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Winterfell

    Armory
    : Stark Stark

    Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο Empty Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο

    Δημοσίευση από Eddard Stark Σαβ Μάης 05, 2012 12:31 am

    1. Πως βάζω υπογραφή;

      Πηγαίνεις στο Προφίλ - Υπογραφή και στο πεδίο που σου εμφανίζει βάζεις οτι θέλεις να έχεις για υπογραφή. Ότι βάλεις εκεί θα το εμφανίζει κάτω απο τα ποστ σου!
      _______________________
    2. Έβαλα υπογραφή αλλά δεν εμφανίζεται κάτω απο τα ποστ μου!

      Tο πιο πιθανό είναι να μην έχεις επιλέξει να εμφανίζεται πάντα κάτω απο τα ποστ σου!
      Πήγαινε Προφίλ - Επιλογές - Να προσαρτάται πάντα η υπογραφή μου - Ναι - Υποβολή
      Και θα είναι εμφανής στο επόμενο ποστ σου!

      _______________________
    3. Πως βάζω Άβαταρ;

      Μπορείς ή αποθηκεύοντας την εικόνα και ανεβάζοντας την, ή χρησιμοποιώντας το λινκ της εικόνας!

      Αφου αποθηκεύσεις την εικόνα πάνε Προφίλ - Άβαταρ - Μεταφορά Άβαταρ από τον υπολογιστή σας - αναζήτηση - επιλέγετε την εικόνα από τον υπολογιστή σας που θέλετε - Υποβολή!

      Μέσω συνδέσμου, Profile - Άβαταρ - Σύνδεσμος για απομακρυσμένο αβαταρ - Υποβολή!

      _______________________
    4. Πως βάζω εικόνες στα ποστ μου/υπογραφή;

      Βρίσκεις την εικόνα που θες πατάς δεξί κλικ πάνω της και "Αντιγραφή διεύθυνσης URL εικόνας" ή "Αντιγραφή Τοποθεσίας εικόνας" (ανάλογα με τον browser σας) και πατάς αυτό Υπογραφή/Άβαταρ/Εικόνες/Βίντεο Picture το κουμπί της μπάρας εργαλείων των ποστ και στο πεδίο που θα σου εμφανιστεί κάνεις επικόλληση και οκ!
      _______________________
    5. Πως βάζω βίντεο στα ποστ μου;

      Πηγαίνεις στο Youtube στο βίντεο που θες να βάλεις και πατάς Αποστολή - Ενσωμάτωση αντιγράφεις τον κωδικό που θα σου εμφανίσει, τον κάνεις επικόλληση στο ποστ σου αποστολή και έτοιμο!

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 6:07 am