A Forum of Ice and Fire

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τον κόσμο του A Song of Ice and Fire και την σειρά Game of Thrones του HBO

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλώς ήρθες, Επισκέπτης!
Είδατε τον 5ο κύκλο και μείνατε έτσι Shocked + scared + Crying or Very sad ;;; Σας περιμένουμε εδώ για συζήτηση και θεωρίες!
Θα τελειώσει ποτέ ο Martin το Winds of Winter;
Τα μέλη της κοινότητας μας είναι 165, διαδώστε μας για να γίνουμε περισσότεροι!

+3
Leonette Fossoway
Lady Melisandre
Nïx
7 απαντήσεις

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Τετ Σεπ 25, 2013 2:13 am

    Μπορείτε να κάνετε τα σχόλιά σας για την ιστορία εδώ Razz
    έλα να βλέπω να πέφτουν θεωρίες ταυτότητας B)
    Lady Melisandre
    Lady Melisandre
    Φύλακας του Νότου
    Φύλακας του Νότου


    Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Asshai

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Lady Melisandre Τετ Σεπ 25, 2013 2:14 am

    ΟΥΑΟΥ.
    Εμένα το μυαλό μου πάει σε 2-3 πράγματα. Razz
    Ή Vampire the Masquerade, ή Lestat, ή Dracula. tongue
    Αν και πιθανότατα δεν είναι τίποτα απ' αυτά Razz
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Τετ Σεπ 25, 2013 2:17 am

    αχαχαχαχαχαχαχαχα, πόσο μέσα έπεσες Razz
    από τον κύκλο των κλασσικών βρικολάκων πήρα, ισχύει Razz μένει τώρα να της δώσω όντως ταυτότητα και παρελθόν Razz θα δω, δεν είμαι σίγουρη ακόμα Razz
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τετ Σεπ 25, 2013 3:46 pm

    Η πρώτη μου αντίδραση μόλις το διάβασα ήταν (όπως είπα κι χθες )ότι μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο! Στ'αλήθεια φίλε φρίκαρα, η λεπτομέρεια του αίματος - σκηνής , ένιωσα σαν βλέπω σπασμένα κεφάλια τύπου got ένα πράμα αλλά μ'άρεσε, έστω κι μικρό, κι περιμένω με ανυπομονησία την συνέχεια!
    Επίσης όταν το διάβασα λέω: "μμμ vampires το στοιχείο μου."Razz 
    Κι τώρα περιμένω, πότε θα εμφανιστεί ο Κλάους, ο Ντέιμον, ο Έντουάρντ (χεχεχε αστειεύομαι Razz )
    ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΣΤΟ ΛΑΌ!!! Razz 
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Τετ Σεπ 25, 2013 6:03 pm

    Τωρα εχουμε και βαμπιρικο φικ!!! dance 
    Λοιπον μου αρεσε πολυ κυριως για το λογο οτι ο/η πρωταγωνιστης ειναι κλασικο vampire και δεν εχει πολλες αναστολες. Ενδιαφερον θα ειχε να μαθουμε πως βρεθηκε μες στο φερετρο και απο ποια εποχη ερχεται. Φυσικα και θελουμε συνεχεια!!
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Τετ Σεπ 25, 2013 9:01 pm

    σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια Razz μόλις ανέβασα νέο κεφάλαιο και ελπίζω να έκανα καλή επιλογή όσον αφορά την ταυτότητα και το παρελθόν του χαρακτήρα μου Razz
    πάω και γω να διαβάσω το φικ της Νάταλι Razz
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Τετ Σεπ 25, 2013 10:50 pm

    Ισαβελλα Γλοστερ λοιπον. Δε μου λεει κατι το ονομα οποτε ειναι δικο σου φανταζομαι.
    Εχει πολυ ενδιαφερον να προσπαθουμε να συνδεσουμε τα κομματια του παζλ της ζωης της. 


    Τα παιδια της νυχτας παντα θα θριαμβεβουν.
    Τι υπεροχο συνθηματικο!! Αραγε τα παιδια της νυχτας ειναι γενικα τα vampires η καποια συγκεκριμενη ομαδα;
    Και επισης η Τζοαν ειναι απλα εγγονη της Ιωαννας η και doppelganger της; thinking 
    Ακομα δεν αρχισες και μας βαζεις σε σκεψεις... Razz
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τετ Σεπ 25, 2013 11:49 pm

    ^Θα συμφωνήσω με την Μαρία πιο πάνω, καθώς επίσης να προσθέσω και να θέσω κι τους δικούς μου προβληματισμούς, πως κι γιατί βρέθηκε ξαφνικά μέσα στο φέρετρο, (επιτέλους μάθαμε κι το όνομα της - τι ωραίο το Ισαβέλλα I love you ) κι τώρα που γνωρίζει που πατεί κι που βρίσκεται, κι έχει κάποια στοιχεία - υπάρχοντα στα χέρια της συνεχίζει... προς τα που;;!!! Άγνωστον αλλά είμαι σίγουρη πως με την συγγραφέα θα μάθουμε κι θα λύσουμε μαζί το μυστήριο Razz 
    *Χμ Τζον = Καθίκι χμ.. Razz 

    ΔΏΣΕ ΠΑΙΔΊ ΜΟΥ ΤΡΟΦΉ ΣΤΟ ΛΑΌ, μας έχεις βάλει σε προβληματισμούς κι σε σκέψεις indeed Razz 
    Lady Melisandre
    Lady Melisandre
    Φύλακας του Νότου
    Φύλακας του Νότου


    Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Asshai

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Lady Melisandre Πεμ Σεπ 26, 2013 12:13 am

    Είχε παντρευτεί Plantagenet η κοπελιά? Razz
    Επίσης τι στο καλό είχε συμβεί με τη συνονόματη? tongue
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Πεμ Σεπ 26, 2013 12:19 am

    Nα βαλεις και ηθοποιο στην Ισαβελλα!!! Να δουμε πως την εχεις στο μυαλο σου!! Razz
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Πεμ Σεπ 26, 2013 12:38 am

    αχαχ, κορίτσια Razz
    Μία μία B)
    Καταρχάς, δεν την έχω πλάσει ακόμα στο μυαλό μου, εμφανισιακά τουλάχιστον, και αυτό γιατί η Ισαβέλλα του Γλόστερ είναι υπαρκτός χαρακτήρας, παντρεύτηκε τον βασιλιά Πλανταγενέτη Τζον Λάκλαντ Razz Απλά δεν ξέρω ακόμα πόσα πραγματικά γεγονότα θα βάλω στον χαρακτήρα και τι θα παραλείψω, ώστε να μη με δυσκολέψει πολύ στην πλοκή. Πολλά του παρελθόντος της μάλλον θα τα κρατήσω ίδια, απλώς μένει να αποφασίσω την εμφάνισή της και το τι θα κάνει από δω και πέρα Razz
    Η Τζόαν είναι εγγονή, απλώς μοιάζει πολύ με τη γιαγιά της Razz It's a witch thing tongue
    Γιάννα, ποια από τις 2 συνονόματες λες; Την Τζόαν ή την Ιωάννα; Razz
    Lady Melisandre
    Lady Melisandre
    Φύλακας του Νότου
    Φύλακας του Νότου


    Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Asshai

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Lady Melisandre Πεμ Σεπ 26, 2013 12:39 am

    Την Ιωάννα tongue
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Πεμ Σεπ 26, 2013 12:59 am

    Πέθανε ρε συ, αφού τελευταία φορά που την είδε η Ισαβέλλα ήταν το 1920 tongue
    Lady Melisandre
    Lady Melisandre
    Φύλακας του Νότου
    Φύλακας του Νότου


    Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Asshai

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Lady Melisandre Πεμ Σεπ 26, 2013 1:02 am

    Εννοώ τι σχέση είχανε και πώς γνωρίζονταν βρε tongue
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Πεμ Σεπ 26, 2013 1:20 am

    Αα. Ούτε γω το ξέρω ακόμα. Ξέρω πως όταν χρειάζεται ένας βρικόλακας κάτι έκτακτο, θα πάει σε μία μάγισσα. Είναι κάτι του στυλ "σου κάνω μία χάρη, και μου χρωστάς" kind of thing. Και η συγκεκριμένη οικογένεια είναι γνωστή στον υπερφυσικό κόσμο για αυτό.
    Lady Melisandre
    Lady Melisandre
    Φύλακας του Νότου
    Φύλακας του Νότου


    Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Asshai

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Lady Melisandre Πεμ Σεπ 26, 2013 1:22 am

    Οκέι με κάλυψες Razz
    Cat Of The Canals
    Cat Of The Canals
    Χορευτής του Νερού
    Χορευτής του Νερού


    Αριθμός μηνυμάτων : 1383
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2013
    Ηλικία : 34

    Armory
    : Stark Stark

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Cat Of The Canals Σαβ Σεπ 28, 2013 11:21 pm

    Μολις διαβασα το τριτο και μου αρεσε παρα πολυ ο τροπος γραφης!! cheers 
    Οι λεπτομερειες, οι αναμνησεις της Ισαβελλας, τα ιστορικα στοιχεια ειναι ολα τοσο καλογραμμενα. Φαινεται οτι μελετας κατι πριν το γραψεις. Μην το βιαστεις, παρε το χρονο σου γιατι βγαινει τελειο!
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Σαβ Σεπ 28, 2013 11:41 pm

    ^Indeed!
    Το φλασμπάκ, η λεπτομέρεια στην αφήγηση/περιγραφή, η προσπάθεια προσαρμογής της, κι κυρίως όπου πάει το γεγονός ότι πρέπει να τραφεί με τον δικό της ξεχωριστό τρόποRazz 
    Υπέροχο, αλλά καημό το'χω να πέσει πάνω σε νεαρό /κοινό θνητό =τύπου Ντέιμον, που να μην της βαστά η καρδιά να τον ρουφήξει Razz 
    Lady Melisandre
    Lady Melisandre
    Φύλακας του Νότου
    Φύλακας του Νότου


    Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Asshai

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Lady Melisandre Σαβ Σεπ 28, 2013 11:42 pm

    Μ' αρέσει. Μ' αρέσει πολύ sweet
    Η τελευταία φράση I love you
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Κυρ Σεπ 29, 2013 5:27 pm

    ΑΧ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Razz
    Το δούλευα πολύ και όντως, έκανα έρευνα εκεί που δεν το περίμενα, και χαίρομαι που αυτό φαίνεται Razz
    Arianne Martell
    Arianne Martell
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 625
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Sunspear

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Arianne Martell Τρι Οκτ 01, 2013 12:07 pm

    H Iσαβέλλα του Γκλόστερ ρε συ?Μα τι ιδέα.Αγαπώhurray 
    Νάταλι,μπορεί να μην έχει θνητό τύπου Ντέιμον αλλά είχε Βασιλιά Ιωάννηtongue 

    Ρε Κόννι,σχετικά με αυτό που είπες ότι είναι ο βρικόλακας σου βασισμένος σε βαμπίρ κλασικής λογοτεχνίας αλλά με παρελθόν δικής σου έμπνευσης εγώ θα λεγα ΚαρμίλλαRazz 

    Α,και μ' αρέσει ο τρόπος που γράφειςscared
    Leonette Fossoway
    Leonette Fossoway
    Κόκκινη Ιέρεια
    Κόκκινη Ιέρεια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1821
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Storm's End

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Leonette Fossoway Τρι Οκτ 01, 2013 12:47 pm

    ^Eσύ να πας να διαβάσεις κι εμάς! Άντε περιμένουμε σχόλια Razz
    μωρέ να τον δούμε κι τον Ιωάννη υπό μορφή Ντέιμον όμως... Razz
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Τρι Οκτ 01, 2013 6:50 pm

    Arianne Martell έγραψε:H Iσαβέλλα του Γκλόστερ ρε συ?Μα τι ιδέα.Αγαπώhurray 
    Νάταλι,μπορεί να μην έχει θνητό τύπου Ντέιμον αλλά είχε Βασιλιά Ιωάννηtongue 

    Ρε Κόννι,σχετικά με αυτό που είπες ότι είναι ο βρικόλακας σου βασισμένος σε βαμπίρ κλασικής λογοτεχνίας αλλά με παρελθόν δικής σου έμπνευσης εγώ θα λεγα ΚαρμίλλαRazz 

    Α,και μ' αρέσει ο τρόπος που γράφειςscared
    Μπα, ήρθες; Θα φάω έξω snob 

    Ναι μλκα, του Γλόστερ. Άκου να δεις: Αρχικά απλά έψαχνα όνομα. Μετά λέω, δεν την κάνω και english royalty? Οπότε πήγε εκεί το πράμα. Στην αρχή σκέφτηκα την Ελεονόρα της Άκουητεην, την μάνα του Λεοντόκαρδου, αλλά είναι τόσο πολυσυζητημένη και iconic που δεν θα τολμούσα να την αγγίξω, από φόβο μην κάνω κάποια ιστορική ατασθαλία/ανακρίβεια Razz Ήθελα ο βρικόλακάς μου να έχει μεγάλη ηλικία και η Ισαβέλλα αυτή έζησε το 1100-1200 οπότε μου έκανε. Την διάλεξα τελείως τυχαία αλλά μετά είδα πως έχει τόσα ιστορικά στοιχεία και τόσο ενδιαφέρουσα ζωή. Και αυτή είχε κάνει 3 γάμους, από τους οποίους σκοπεύω να πάρω στοιχεία, όπως και από την δική της οικογένεια κλπ. She's starting to grow on me και δεν το περίμενα, αρχίζω να πλέκω σενάρια για το παρελθόν της Razz
    Και φυσικά έχει ζήσει παντού, έχει ταξιδέψει, σκοπεύω να βάλω πολλά από αυτά στην ιστορία μου.
    Ο βρικόλακάς μου δεν είναι βασισμένος σε κάποιο συγκεκριμένο βαμπίρ κλασσικής λογοτεχνίας, σίγουρα όμως έχει κάποια κλασσικά στοιχεία, δεν θέλω να τον κάνω emo και sparkly, αν εννοείς αυτό. Οι δυνατότητες των βρικολάκων μου οξύνονται όταν τρέφονται κ μειώνονται όταν χάνουν αίμα. Σίγουρα ο ήλιος είναι αποδυναμωτικός αλλά όχι θανάσιμος. Δεν ξέρω ακόμα τι άλλο θα βάλω αλλά σίγουρα με ενδιαφέρει να εμβαθύνω στις αισθήσεις τους, μου είναι πολύ ενδιαφέρον όταν γράφω για αυτές.
    Καρμίλλα. Ναι, όλο μου λένε να το διαβάσω, αλλά που εγώ Razz Ξέρω πως είναι λεσβία η Καρμίλλα, πάντως δεν σου αποκαλύπτω ακόμα την σεξουαλικότητα της Ισαβέλλας, να διαβάσεις να μάθεις tongue
    Α σ'αρέσει ο τρόπος που γράφω; Α σ'αγαπώ wihu 

    @Νάταλι, ο Βασιλιάς Ιωάννης, ήταν ένα κυνικό καθίκι, άθεος, έτρωγε/έπινε (φαντάσου, πέθανε από δυσεντερία τρώγοντας βερύκοκα και πίνοντας κρασί Facepalm ) και κεράτωνε τις 2 Ισαβέλλες που παντρεύτηκε με αριστοκράτισσες της εποχής, ο τύπος ήταν σκανδαλώδης το λιγότερο tongue Και πολύ κακός κυβερνήτης, πριν ακόμα γίνει μονάρχης να φανταστείς Razz
    Δεν ξέρω αν θα κάνει εμφάνιση. Σίγουρα όμως σκοπεύω να έχω το παρελθόν της Ισαβέλλας να την κυνηγά, απλά με άλλη μορφή Razz
    Ygritte
    Ygritte
    Χωρικός
    Χωρικός


    Αριθμός μηνυμάτων : 50
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2013
    Ηλικία : 25

    Armory
    : Baratheon Baratheon

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Ygritte Τρι Οκτ 01, 2013 10:26 pm

    Εχμ, εχμ. 
    Βασικά γράφεις ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.- 
    Αγαπώ τις περιγραφές, αγαπώ το στόρυ, αγαπώ το κλίμα που δημιουργεί, το αγαπώ όλο.-
    Αναμένουμε. sweet
    Nïx
    Nïx
    Φύλακας της Δύσης
    Φύλακας της Δύσης


    Αριθμός μηνυμάτων : 3003
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2012
    Ηλικία : 30
    Τόπος : King's Landing

    Armory
    : Lannister Lannister

    Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"! Empty Απ: Σχόλια για το "Μια ιστορία χωρίς τέλος"!

    Δημοσίευση από Nïx Τρι Οκτ 01, 2013 11:46 pm

    OMYGAWD thank you!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μαρ 29, 2024 6:56 am